چرا اسکالپ سر پر مصرف است؟

چرا اسکالپ سر این روز ها بسیار رونق پیدا کرده است؟ دلیل این موضوع این است که این کار هزینه پایین با بازدهی بالایی دارد و شما در ادامه مقاله “چرا اسکالپ سر انجام دهیم” می توانید در مورد مزایا و معایب اسکالپ سر و همچنین برخی موارد دیگر مطالعه کنید. تا ادامه این مقاله با همراه باشید تا در مورد اینکه چرا اسکالپ سر انقدر زیاد استفاده می شود اطلاعات بسیار زیادی بدست آورید.

مزایای اسکالپ سر

فواید اسکالپ سر چیست؟

اسکالپ سر تفاوت های بسیار زیادی با تاتو دارد زیرا در اسکالپ سر خط زیر مو کاملا طبیعی بوده و جلوه ای متقان با تار های موی افراد دارد که تاتو چنین ویژگی را ندارد. همچنین در انواع اسکالپ سر شما با روش های مختلفی روبه رو هستید و هر کدام از این روش ها مزایا و معایب خاص خودش را دارد.

اسکالپ بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی است و شما می توانید با هزینه های کم برای رفع کم پشتی موی خود اقدام کنید. در کل اسکالپ جایگزین بسیار مناسبی برای کاشت مو است شما می توانید برای انجام این کار به مرکز تخصصی اسکالپ غرب مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید: اسکالپ سر

در ادامه مقاله می توانید مطالعه کنید که چرا اسکالپ سر هنوز کامل نیست و ممکن است در صورت مواردی همچون : بی تجربی متخصصین ، بهداشتی نبودن محیط اسکالپ سر و… معایبی داشته باشد.

تمامی متخصصین تیم اسکالپ غرب کاملا حرفه ای هستند و به بهترین شکل ممکن اسکالپ سر شما عزیزان را انجام می دهند. تمامی متخصصین اسکالپ غرب از فیلتر هایی همچون : تخصص ، تجربه و بهداشتی بودن عبور کرده اند ، تا علاوه بر با کیفیت بودن کار ، محیطی کاملا بهداشتی را برای اسکالپ سر شما عزیزان به وجود آورند.

معایب اسکالپ سر چیست؟

به عنوان معایب اسکالپ سر باید گفت که این روش برای افرادی که به جور حساسیت دارند مناسب نمی باشد و باید از انجام این کار دوری کنند. خیلی از افرادی که تا به حال به کلینیک هایی که نامربوط و یا غیر تخصصی برای اسکالپ سر مراجعه کرده اند ، از این موضوع ناراضی اند که چرا اسکالپ سر برای آنها مفید نبوده ، اما باید گفت که اسکالپ سر یک کار کاملا ظریف و نیاز به دقت و تخصص بسیار بالایی دارد و شما نباید در هر کلینیکی اقدام به این کار کنید.

یک مشکل دیگری که معمولا به علت کمبود تخصص در مراکز و کلینیک های مربوطه مطرح است این مورد است که در صورت اشتباه انجام دادن اسکالپ ممکن است عوارضی مانند : تضاد در رنگ، اشتباه و بد انجام دادن آن و همچنین برخی موارد دیگر اشاره کرد.

همانطور که ذکر شد معایب اسکالپ در انواع اسکالپ سر متفاوت است و ممکن است همه ی آنها این موارد را نداشته باشند ، در کل مضرات اسکالپ سر در هر فرد متفاوت است که اکثرا در مواردی همچون : نداشتن تجربه کافی کارشناسان ، نداشتن تخصص مورد نیاز برای انجام این کار و برخی موارد دیگر پیش می آید.

همچنین بخوانید : آموزش تاتو 

مزایای اسکالپ سر چیست؟

اما چرا افراد بسیار زیادی این روز ها از اسکالپ استفاده می کنند؟

ما تا به اینجا خدمت شما عزیزان برخی از مزایا و معایب اسکالپ سر را توضیح داده ایم و حال در ادامه مقاله می خواهیم در مورد این موضوع که چرا اسکالپ سر در این سالها رونق پیدا کرده و افراد بسیار زیادی روی به آن آورده اند صحبت کنیم. در ادامه مقاله می توانید دلایل این موضوع را مطالعه کنید.

1- هزینه کم و بازدهی بالا

شما با اسکالپ سر می توانید به راحتی برای قسمت های خالی سر خود پوشش هایی را ایجاد کنید ، که اینکار بر خلاف روش کاشت مو بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه تر است ، و تمامی افراد و اقشار جامعه می توانند با اسکالپ قسمت های طاس سر خود را بپوشانند. ما برای اینکه شما تفاوت کاشت مو و اسکالپ را بیشتر متوجه شوید می توانید در ادامه مقاله “چرا اسکالپ سر انجام دهیم” با ما همراه باشید.

مقایسه اسکالپ با کاشت مو

مقایسه اسکالپ و کاشت مو در حقیقت مقایسه دو تکنیک و روش مختلف برای زیباسازی سر و یا ابروها برای کسانی است که به هر دلیلی دچار ریزش مو و یا ابرو شده و در برخی از نواحی دچار ریزش موها شده و یا آن نواحی سر و یا ابرو به نحو قابل توجهی کم پشت شده اند. در چنین شرایطی افراد به دنبال بهترین درمان جهت برطرف کردن عارضه ریزش مو و یا طاسی هستند. مشکلی که در واقع امروزه گریبانگیر میلیون ها نفر از مردم جهان شده است.

اما با رشد علم و دانش پزشکی و علوم مختلف مربوط به آن در طول یک قرن گذشته به مرور زمان تکنیک های مختلفی جهت برطرف کردن و یا پنهان کردن آثار ریزش مو و یا طاسی سر و یا ابروها ارائه شد و بسیاری از آنها به مرور تکامل پیدا کردند تا به روش های جدید اسکالپ و یا کاشت مو منتهی شدند. دو تکنیکی که هر کدام جهت موارد خاصی توصیه و مورد استفاده قرار می گیرند.

در کاشت مو همانطور که از عنوان آن پیداست فولیکول های موهای سر از نواحی که به آنها “بانک مو” گفته می شود، جدا شده و در ناحیه جدید که ناحیه کم پشت و یا طاس سر است، پیوند زده می شود. به همین جهت به این فرآیند پیوند مو هم گفته می شود. کاشت مو مزایای خاص خودش را دارد اما معایب و خطراتی نیز در بر دارد که باید به آنها توجه کرد. در ادامه می توانید در مورد اینکه چرا اسکالپ سر مناسب است بیشتر مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید: مزایای اسکالپ سر

2- ظاهری طبیعی دارد

در این روش بر خلاف تاتو ، ظاهر سر شما بسیار طبیعی تر بنظر می رسد و همانطور که گفته شد ، شما در اسکالپ سر با هزینه ای کم می توانید فضای خالی در سر خود را بپوشانید و اسکالپ سر به صورت کاملا حرفه ای انجام می شود و به موی واقعی شباهت های زیادی دارد.

3- محو یا پنهان سازی جای زخم ، خال های پوستی ، ماه گرفتگی ، جای بخیه و برخی موارد دیگر

شما با اسکالپ سر نه تنها فضا های خالی سر ، بلکه می توانید تمامی مواردی مانند : جای زخم ، خال های پوستی ، ماه گرفتگی ، جای بخیه و برخی موارد دیگر را نیز بپوشانید و این مورد یکی از مهم ترین دلایلی است که می توان برای سوال چرا اسکالپ سر پر استفاده شده است؟ خدمت شما ارائه داد.

گروه تخصصی اسکالپ غرب به وسیله متخصصین خود به بهترین شکل ممکن جای زخم و ماه گرفتگی و دیگر موارد را می پوشانند و ما به شما این اطمینان را می دهیم که شما پس از انجام اسکالپ با رضایت کامل به کار های روزمره خود ادامه خواهید داد.

4- بدون ریسک است

یکی دیگر از اصلی ترین دلایلی که چرا اسکالپ سر امروزه رونق بسیار زیادی پیدا کرده است ، این است که در این روش ریسک و خطراتی وجود ندارد. در برخی از روش های زیبا سازی ممکن است پس از گذشت چند روز و یا چند مدت با عوارض بسیار زیادی همراه شود ، اما در اسکالپ سر شما هیچ اثری از عوارض آن چنان بدی نخواهید دید.

همانطور که در همین مقاله ذکر شد ممکن است اسکالپ برای برخی از افراد مضر باشد ، اما ما در مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن اسکالپ غرب ، توسط کارشناسان خود تمامی جوانب را بررسی کرده و سپس در صورت اطمینان از شرایط فرد ، اسکالپ سر را انجام می دهیم.

اسکالپ سر

سوالات متداول

آیا اسکالپ سر عوارض دارد؟

این روش هم عوارض و معایب خاص خودش را دارد. قرمز ماندن پوست تا مدت ها یکی از شایع ترین عوارض آن است و همچنین ممکن است پیگمنت ها همراه با دلمه زخم خارج و کمرنگ شود.

انجام اسکالپ چقدر زمان بر است؟

در جلسه اول یک زمانی حدود سه تا پنج ساعت ممکن است به طول بی انجامد اما در جلسات بعدی این مدت زمان کوتاه تر می شود. شما در مقاله “چرا اسکالپ سر انجام دهیم” می توانید با سایر مواردی که باعث می شود افراد روی به اسکالپ بیاورند را مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید: انواع اسکالپ سر

آیا اسکالپ سر فقط برای آقایان است؟

در پاسخ به این سوال باید گفت خیر. زیرا زنان نیز ممکن است به انواع طاسی مبتلا شوند و برخی از نواحی پوست سرشان به دلایل متعدد خالی شود و به همین دلیل زنان نیز می توانند از اسکالپ سر استفاده کنند.

اسکالپ  درد دارد؟ معمولا افراد در ابتدای انجام این فرایند، درد و سوزش و ناراحتی را تجربه می کنند اما به مرور زمان این درد و سوزش کم تر می شود و پس از گذشت مدت بسیار کوتاهی به فعالیت های روزمره خود بازگردید.

نتیجه گیری، چرا اسکالپ سر؟

ما در این مقاله خدمت شما توضیح دادیم که چرا اسکالپ سر را انجام دهید و همچنین در مورد برخی از مزایا و معایب آن نیز صحبت کردیم. اما برای نتیجه گیری باید به شما بگوییم که اسکالپ سر هیچ گونه محدودیت سنی ندارد و شما می توانید برای پوشش نقاط خالی سر خود و زیبایی هر چه بیشتر ظاهر خود به کلینیک تخصصی میکروبلیدینگ اسکالپ غرب مراجعه کنید.

جهت ارتباط با ما و سفارش هرگونه خدمات می توانید با راه های زیر با ما در ارتباط باشید.

شماره های تماس و واتس اپ جهت اسکالپ سر


09212852376


09212852376


scalpgharb@gmail.com