خدمات ما 

انجام تتو به وسیله تزریق جوهر به زیر پوست صورت می گیرد. سوزنی که به یک ابزار مخصوص متصل است، وظیفه این عمل را به عهده دارد. این ابزار مخصوص، سوزن را بین 50 تا سه هزار بار به سمت بالا و پایین مرتعش می کند تا جوهر به عمق یک میلی متری پوست راه یابد. در واقع جوهر در لایه میانی پوست یا درم که سلول های ثابتی داشته و موجب می شود تتو برای همیشه دست نخورده باقی بماند، تزریق می شود.
توجه داشته باشید که نمی توان جوهر را در خارجی ترین لایه پوست یا همان اپیدرم تزریق کرد؛ به دلیل آن که این لایه از پوست مرتبا در حال تجدید و جایگزینی بوده و قادر به نگهداری جوهر برای مدت زمان طولانی نخواهد بود.

اطلاعات بیشتر : اسکالپ سر


تاریخچه تتو

کلمه تتو از کشور تاهیتی که موقعیت جغرافیایی آن در اقیانوس آرام است، نشأت گرفته و به معنی علامت گذاری چیزی است. طبق تحقیقات صورت گرفته، گمان می رود که تتو یا خالکوبی از 12 هزار سال قبل از میلاد مسیح وجود داشته است. در گذشته های دور، هدف از خالکوبی بنا به فرهنگ قبیله ها، از یکدیگر متفاوت بود. به عبارتی، می توان گفت که آیین ها و سنت ها نقش به سزایی در انجام تتو داشتند. به عنوان مثال، در گذشته زنان نقش توانایی های خود را روی دستان خود خالکوبی می کردند تا از این قابلیت به عنوان امتیازی برای ازدواج استفاده کنند. در برخی دیگر از فرهنگ ها، انجام تتو در نواحی انگشتان یا دور مچ دست برای دور کردن بیماری از افراد مورد استفاده قرار می گرفت. در دوره های جدیدتری از تاریخ نیز، خالکوبی نشانه عضویت افراد در گروه به خصوصی بود.

tattoo-artist

 تتو موقت و تتو دائمی چیست؟ 

همین طور که از اسم هر کدوم از این ها مشخصه، تتو دائمی، همون تتویی هستش که قرن هاست داره مورد استفاده قرار می گیره و وقتی کسی طرحی رو با این روش (از طریق تزریق و وارد کردن جوهر به زیر پوست فرد که می تونه عمیق یا سطحی باشه) روی پوست بدنش می زنه، تا آخر عمر باهاشه و پاک نمیشه.
اما تاتو بدن موقت که عمر خیلی کوتاه تری داره، یه تاتوی غیر دائمی و پاک شونده هستش که بسته به نوع حک شدن اون روی پوست، از چند روز تا چند ماه دوام داره.

درد تتو

هیچ راهی برای مقابله با درد تتو وجود ندارد. زیرا دستگاه تتو از مجموعه ای از سوزن ها استفاده می کند که پی در پی سوراخ هایی ایجاد کرده و کانالی را به وجود می آورد تا در آن رنگ ریخته شود. پس ایجاد درد، ورم، خونریزی و داغ شدن محل مانند هر جراحی دیگری کاملا طبیعی است. اما میزان درد می تواند به فرد تتو کننده و بزرگی تتو متفاوت باشد. پس سعی کنید فردی بسیار با سابقه را برای این کار انتخاب کنید.

How-to-Deal-With-Tattoo-Pain