انجام میکروبلیدینگ ابرو آقایان

تیم فوق تخصصی میکروبلیدینگ ابرو آقایان اسکالپ غرب ، آمادگی خود را جهت انجام میکروبلیدینگ ابرو آقایان خدمت شما عزیزان اعلام می کند. در ادامه این مقاله ما خدمت شما عزیزان توضیح خواهیم داد ، که میکروبلیدینگ ابرو آقایان چیست؟ و چه مزایا و معایبی دارد؟ پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات مفید و جامع ای را در مورد میکروبلیدینگ به دست آورید.

بیشتر بخوانید : آموزش آنلاین اسکالپ سر

میکروبلیدینگ ابرو آقایان چیست؟ تعریف میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلیدینگ ابرو آقایان یک متود نوین برای ایجاد آرایش دائمی بر روی ابرو هاست. بعد از میکروبلیدینگ ابرو آقایان ، شما باید انتظار داشتن ابرو های ضخیم و پر پشت را داشته باشید. برخی از خانم هایی ، که با مشکل کم پشت و نازک بودن ابرو ها مواجه هستند ، طبق معمول از ژل ابرو یا مداد ابرو برای پر پشت تر کردن آن ها استفاده می کنند. ولی باید بگوییم ، که این طور روش ها ، به صورت دائمی نیست و موقت است. میکروبلیدینگ ابرو و یا هاشور ابرو سه بعدی روشی جدید و نو برای پر کردن نیمه دائمی ابرو ها است. در ادامه خدمت شما عزیزان توضیح خواهیم داد ، که این روش چگونه انجام می شود ، پس با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید : اسکالپ سر

https://scalpgharb.com//wp-content/uploads/2021/10/WhatsApp-Video-2021-10-10-at-11.32.11.mp4https://scalpgharb.com//wp-content/uploads/2021/10/WhatsApp-Video-2021-10-10-at-11.32.46.mp4

میکروبلیدینگ ابرو آقایان چگونه انجام می شود؟

این روش یعنی میکروبلیدینگ ابرو آقایان ، با استفاده از یک قلم حرفه ای و مخصوص برای این کار انجام می شود. در این روش اول شما عزیزان مدل ابرویی ، که مد نظر شماست و آن را پسندیده اید را انتخاب می کنید و با مداد بر روی ابرو ها طراحی انجام می شود. در مرحله بعد رنگ دانه های مخصوص به این کار که انواع مختلفی دارند توسط قلم بلید به غشای میانی پوست وارد می شوند و موجب رنگ گرفتن این قسمت از پوست می شوند.

بیشتر بخوانید : وام با ضمانت طلا

میکرو بلیدینگ با میکروپیگمنتیشن چه تفاوت هایی دارد؟

در میکروپیگمنتیشن از یک دستگاه دیجیتال برای تزریق مواد رنگی به لایه های پوست استفاده می شود و باید بگوییم ، که این روش نسبت به میکروبلیدینگ ماندگاری بیشتری دارد ولی از جهتی دیگر ، میکروبلیدینگ ظاهر طبیعی تری دارد و هزینه و ماندگاری آن نیز کم تر است.

در روش میکروبلیدینگ بعد از گذشت مدتی (این زمان می تواند بین 1 تا 3 سال باشد) رنگ دانه های کم رنگ می شود و ممکن است نیاز به ترمیم داشته باشد و شما می توانید بسته به نیاز و شرایط خود از بین میکروبلیدینگ ابرو آقایان و یا میکروپیگمنتیشن یکی را انتخاب کنید.

باید بگوییم ، که تمامی کارکنان تیم اسکالپ غرب ، دارای حداقل 2 سال تجربه کاری هستند و از هر دو روش می توانند برای شما استفاده کنند. در ادامه به شما توضیح خواهیم داد ، که میکروبلیدینگ ابرو چه قدر دوام دارد. پس با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید : آموزش اسکالپ سر در کرج

میکروبلیدینگ ابرو چه قدر دوام دارد؟ مدت زمان ماندگاری میکروبلیدینگ

مدت ماندگاری میکروبلدینگ ابرو آقایان ، بسته به پوست و مراقبتی که از آن انجام می شود دارد و یک سری عوامل بر روی میزان ماندگاری آن دخیل است. رنگ دانه ها معمولا بعد از 18 تا 24 ماه شروع به محو شدن و کم رنگ شدن می کنند. این المان برای برخی از افرادی که پوست حساسی دارند ، ممکن است مقداری درد ناک باشد. به همین دلیل یک عده ای از متخصصین پوست از بی حسی برای انجام این کار استفاده می کنند.

بیشتر بخوانید : فروش رنگ اسکالپ

انجام میکروبلیدینگ ابرو آقایان

رنگ دانه ها با ابزار خاصی که دارای یک ردیف از چند سوزن است ، داخل پوست قرار می گیرند. متخصصی ، که شما برای این کار انتخاب می کنید ، سوزن و نوع آن را با توجه به پوست شما و شرایط آن انتخاب خواهد کرد. رنگ دانه ها درست در زیر اپیدرم و قسمت کم عمق درم قرار می گیرند و یک سری سایه های طبیعی ایجاد می کنند. به علت این ، که این رنگ دانه ها درست در جهت روش طبیعی مو های ابرو اعمال می شوند. نتیجه نهایی بسیار طبیعی خواهد بود. اگر بخواهیم ، یک تایم را به عنوان زمان انجام میکروبلیدینگ ابرو آقایان اعلام کنیم ، می تواند به صورت تخمینی 2 ساعت باشد.

بیشتر بخوانید : وام با سند خودرو

بعد از انجام میکروبلیدینگ چه نکاتی را رعایت کنیم؟

برای اینکه بتوانید خوب از میکروبلیدینگ مراقبت کنید ، باید بگوییم ، که سعی کنید بعد از میکروبلیدینگ ابرو آقایان ، از انجام فعالیت هایی که موجب افزایش تعریق می شوند را انجام ندهید.

سعی کنید ، که از تا مدتی از ورزش های مانند : شنا ، سونا گرم ، جکوزی و… را انجام ندهید. همچنین باید بگوییم ، که هر نوع لیزر و یا لایه برداری شیمیایی و استفاده از هر نوع کرم های حاوی رتین A یا اسید گیلکول بر روی صورت یا گردن. به مدت 7 روز غذا های تند را کاهش دهید و یا اینکه اصلا میل نکنید. همچنین از خوابیدن برو روی صورت از به مدت 10 روز خودداری کنید.

برخی از آریشگران معتقدند ، که در آرایشگاه در همان هفت روز اول ، پوستی که روی آن میکروبلیدینگ ابرو آقایان انجام شده است ، دچار یک مقدار خارش می شود ، که آن امری طبیعی است. شما با رعایت مراقبت های لازم علائم خارش و التهاب به سرعت التیام می یابند. مدت زمان درمان محل زخم برای بستگی به یک سری المان ها مانند: نوع پوست دارد و تایم آن متغیر است ، اما اگر بخواهیم یک تاریخ را برای آن اعلام کنیم ، می تواند بین 14 تا 30 روز متغیر باشد.

همچنین برای ترمیم حداقل 30 تا 60 روز باید صبر کنید ، تا محل ترمیم پیدا کند و سپس اقدام به ترمیم کنید.

ابرو هایی که روی آن عمل میکروبلیدینگ انجام شده است طی چند مرحله ترمیم خواهند شد. رنگ دانه و ها و قرار گیری دقیق آن ها نیاز به زمان دارد و رنگ دانه ها با مرور زمان حالت طبیعی پیدا خواهند کرد.

اگر پس از انجام میکرو بلیدینگ ، متوجه خروج رنگ دانه ها از ابروی خود شده اید ، اصلا نگران نباشید. پس از ایجاد این حالت روی ابرو ضد آفتاب با 30 SPF یا 50 زده و در دسترس آفتاب قرار نگیرید تا رنگ ابرو های شما از بین نرود.

بیشتر بخوانید : قیمت اسکالپ سر چقدر است؟

میکروبلیدینگ چقدر هزینه دارد؟

هزینه انجام میکروبلیدینگ متغیر است ، این هزینه می تواند از 400 هزار تومن شروع و تا 3 ملیون تومن متغیر باشد و بستگی به آرایشگاه ها و یا کلینیک های تخصصی دارد ولی نرخ متوسط انجام میکروبلیدینگ ابرو آقایان رقمی بین 1 ملیون تا 2 ملیون تومن است اما این هزینه دقیق نیست و به عوامل مذکور بستگی دارد.

میکروبلیدینگ ابرو آقایان چه معایبی را به همراه دارد؟

در ادامه این مقاله می توانید برخی از مهم ترین معایب انجام میکروبلیدینگ ابرو برای آقایان را مطالعه کنید ، پس با ما همراه باشید.

تماس با ما

شما عزیزان می توانید با استفاده از راه های ارتباطی زیر جهت انجام اسکالپ سر ، میکروبلدینگ ابرو آقایان ، تتو و… با ما در تماس باشید و در صورت وجود هر گونه نظر و یا پیشنهادی خوش حال می شویم ، که آن را با ما به اشتراک بگذارید.


09212852376


09212852376


scalpgharb@gmail.com