آموزش اسکالپ سر در کرج

تیم فوق تخصصی میکرو پیگمنتیشن اسکالپ غرب ، برای تمامی شهروندان عزیز کرج ، آموزش اسکالپ سر در کرج را می دهد. در ادامه این مقاله خدمت شما عزیزان توضیح خواهیم داد که اصلا اسکالپ چیست؟ و همینطور آموزش اسکالپ سر در کرج چه المان هایی دارد. همچنین می توانید جهت آموزش اسکالپ سر در کرج با استفاده از راه های ارتباطی در انتهای مقاله با ما در تماس باشید.

بیشتر بخوانید : آموزش تاتو در تهران 

آموزش اسکالپ سر در کرج

آموزش اسکالپ سر در کرج تضمینی

کرج ، مرکز استان البرز و یکی از بزرگ ترین کلان شهر های ایران است. این شهر با 1،592،492 نفر جعمیت چهارمین شهر پر جمعیت در ایران است ، همچنین این شهر پس از تهران ، بیشترین آمار مهاجر پذیری از سایر شهر ها را دارد. کلان شهر کرج بیست و دومین کلان شهر پر جمعیت در کل خاورمیانه اتس.

کرج یک شهر کوه پایه ای است ، که در دامنه رشته کوه های البرز در بلندای 1،300 متر بالاتر از سطح دریا قرار دارد. همچنین این شهر دومین شهر ایران است که دارای قطار شهری است. در ادامه شما عزیزان می توانید برخی از مهم ترین المان های آموزش اسکالپ سر در کرج را مطالعه کنید ، پس با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید :   اسکالپ سر

آموزش اسکالپ سر در کرج ، خود اسکالپ سر چیست؟

اسکالپ  یا هاشور سر یا اسکالپ میکروپیگمنتیشن جهت رفع طاسی سر و کم پشتی موی سر در خانمها و آقایان مورد استفاده قرار می گیرد. میکرو اسکالپ ، { کلا منطقه کف سر را اسکالپ می گویند} میکرو اسکالپ پر کردن جاهای خالی سر با پیگمنت می باشد که برای آقایان بصورت نقطه ای است و اگر به جایی ختم بشود که مو داشته باشد نقطه ها تبدیل به هاشور می شود. ولی برای خانم بیشتر از تکنیک شبیه سازی مو (hair by hair) در قسمت های کم پشت سر استفاده می شود.

اسکالپ روشی است که فاقد هرگونه خطر و ریسک است و همچنین محدودیت های زیادی ندارد و نیازی به دوران نقاهت طولانی مدت نیست. در ادامه می توانید المان های آموزش اسکالپ سر در کرج را مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید :    اسکالپ سر در تهران

آموزش اسکالپ

آموزش اسکالپ سر در کرج ، اسکالپ چه روش هایی دارد؟

در حال حاضر اسکالپ سر به دو روش انجام می شود که اگر بخواهیم به صورت ساده آن را خدمت شما عزیزان توضیح دهیم، باید گفت که کلینیک های تخصصی اسکالپ، معمولا از دو روش برای اسکالپ سر ارزان استفاده می کنند. در یک روش از میکروپیگمنتیشن استفاده می شود و در روش بعدی از تکنیک میکروبلیدینگ، از دستگاه استفاده می شود. شما در ادامه می توانید مطالعه کنید که ببینید کدام یک بهتر است.

تکنیک میکروپیگمنتیشن نسبت به تکنیک میکرو بلیدینگ مزایای بیشتری دارد. در این تنکیک نتایج کار طبیعی تر و بهتر است. در این تکنیک درصد خطای کمتر است و امروزه به عنوان روش استاندارد میکرو اسکالپ شناخته می شود. در حال حاضر میکروبلیدینگ تکنیک از رده خارج و قدیمی اسکالپ سر ارزان محسوب می شود.

روش انجام اسکالپ سر نیز ، روی اسکالپ سر ارزان قیمت اسکالپ نیز تاثیر گذار است و شما می توانید جهت دریافت انواع مشاوره ها ، در مورد اینکه کدام روش برای شما مناسب و بهتر است ، با کارشناسان ما تماس حاصل کنید و از آنها مشاوره های رایگان دریافت کنید.

اما باید بگوییم ، که پرسنل ما بیشتر سعی می کنند ، که در تمامی کار ها از روش های روز و مدرن دنیا استفاده کنند ، چرا که بسیار برای انجام اموری مانند اسکالپ مناسب است و با کم ترین میزان منابع می توان بیشترین بهره را برد.

تیم میکرو تخصصی اسکالپ غرب ، آموزش اسکالپ سر در کرج را خدمت تمامی علاقه مندان به اسکالپ در شهر کرج می دهد و شما می توانید برای دریافت آموزش اسکالپ سر با کارشناسان ما تماس حاصل کنید.

بیشتر بخوانید : اسکالپ سر ارزان

آموزش اسکالپ سر

سوالات متداول

حداقل سن اسکالپ سر چقدر است؟

برخی از افراد تصور می کنند ، که اسکالپ محدودیت سنی دارد. باید گفت که به یکی از مزایای عالی در اسکالپ سر در اندیشه ، می توان به این اشاره کرد ، که این تکنیک برای افرادی با سنین مختلف انجام می شود. به همین دلیل اکثرا گفته می شود که جهت انجام اسکالپ محدودیت سنی وجود ندارد. به طوری که حتی در مواردی که ناحیه مورد نظر برای این کار وسعت محدودی داشته باشد، حتی برای کودکان کوچکتر از 10 سال نیز به راحتی قابل اجرا است.

گروه تخصصی میکرواسکالپ غرب، قبل از انجام هر کاری تمامی شرایط را بررسی کرده و برای شما بهترین گزینه ممکن را ارائه می دهد، تا بتوانید بهترین تصمیم ممکن را برای اسکالپ خود بگیرید. همچنین شما می توانید جهت دریافت هر گونه مشاوره و صحبت با کارشناسان گروه تخصصی میکرو اسکالپ غرب با راه های ارتباطی که در انتهای مقاله ذکر شده است با ما در ارتباط باشید و آموزش اسکالپ سر در کرج را دریافت کنید.

اسکالپ سر درد دارد؟

معمولا افراد در ابتدای انجام فرآیند اسکالپ سر ، درد و سوزش و ناراحتی را تجربه می کنند اما به مرور زمان این درد و سوزش کم تر می شود.

آیا اسکالپ سر عوارض دارد؟

این روش هم عوارض و معایب خاص خودش را دارد. قرمز ماندن پوست تا مدت ها یکی از شایع ترین عوارض آن است و همچنین ممکن است پیگمنت ها همراه با دلمه زخم خارج و کمرنگ شود.

پس از گذشت چه زمانی بعد از سکالپ سر می توانیم به سرکار برگردیم؟

یکی از بهترین مزایای میکروپیگمنتیشن یا اسکالپ سر ، این است که افراد پس از انجام فرآیند آن پس از مدت کوتاهی به راحتی می توانند به فعالیت های روزانه خود مانند : سرکار، محل تحصیل و… مراجعه کنند. این روش بر خلاف سایر روش ها مانند : پیوند مو و یا تکنیک های دیگر، دوره نقاهت کوتاهی دارد و افراد پس از داشتن استراحت چند دقیقه ای می توانند به زندگی روزمره خود بازگردند.  همینطور شما می توانید جهت دریافت هر گونه مشاوره و صحبت با کارشناسان گروه تخصصی میکرو اسکالپ غرب با راه های ارتباطی که در انتهای مقاله ذکر شده است با ما در ارتباط باشید.

بیشتر بخوانید : میکروبلیدینگ ابرو در کرج

بعد از اسکالپ سر باید چه مراقبت هایی را انجام داد؟

شما مسلما پس از انجام اسکالپ سر خود ، نیاز به یک سری مراقبت ها دارید که در ادامه می توانید آنها را مطالعه کنید. در اولین روز های پس از انجام اسکالپ سر شما عزیزان باید از فعالیت هایی که باعث عرق کردن تان می شود جلوگیری کنید.

همچنین نباید سر خود را بشویید و شامپو بزنید و بعد از چهار روز مردان می توانند پوست سر خود را شیو کنند ولی نباید روی قسمت های سر که از زخم ها دلمه بسته را دستکاری کنند. 

آیا اسکالپ سر فقط برای آقایان است؟

در پاسخ به این سوال باید گفت خیر. زیرا زنان نیز ممکن است به انواع طاسی مبتلا شوند و برخی از نواحی پوست سرشان به دلایل متعدد خالی شود و به همین دلیل زنان نیز می توانند از اسکالپ سر استفاده کنند در آموزش اسکالپ سر در کرج تمامی المان های اسکالپ به طور کامل توضیح داده می شوند.

بیشتر بخوانید : رنگ نما نانو

تماس با ما

شما عزیزان می توانید جهت دریافت آموزش اسکالپ سر در کرج ، به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی از صفر تا صد می توانید با استفاده از راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید و از کارشناسان و متخصصان ما مشاوره رایگان دریافت کنید.


09212852376


09212852376


scalpgharb@gmail.com

سایر مقالات اسکالپ